Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobnosti roku 2018 města Havířova

8. 5. 2019

Tak se náš klub letos dočkal toho, že mezi osobnostmi roku 2018 za město Havířov byla oceněna i naše předsedkyně Marta Ma. a to v oboru sociální a zdravotní oblasti za dlouhodobou obětavou pomoc onkologickým pacientkám a za  odborné zásluhy v oblasti prevence rakoviny prsu. 

Ocenění předávalo vedení města. Bohatý program provázeli a účinkovali Kateřina Steinerová a Roman Vojtek. Hlavní bod programu byla slovenská  hudební skupina "No Name", dále tanečníci "Pole Dance" a akrobatické duo "Arte Levite". Několik členek našeho klubu také na této akci nechyběly.

  A celý klub naší Martě  do další takové činnosti přeje hodně elánu a hlavně zdraví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář