Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro pacientky mladší 40 let

7. 11. 2012

 

Dobrý den,

 

touto zprávou bychom vám rády představily nově vznikající projekt pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. - Bellis Young & Cancer. V našem projektu se zaměřujeme na mladé pacientky do 40 let s rakovinou prsu. 

 

Naším hlavním cílem je sjednotit mladé pacientky s nádorovým onemocněním prsu. Dále se snažíme poskytovat potřebnou laickou pomoc a podporu, a to především prostřednictvím našich webových stránek - www.youngandcancer.cz. Náš realizační tým se skládá jednak z již vyléčených pacientek, které poskytují své zkušenosti a psychickou podporu těm, které to potřebují a jednak z lidí, které sice nejsou pacientky, ale  sympatizují s nimi. Nedílnou součástí našeho projektu je i edukace pacientek, řešení problematiky mateřství a organizace pravidelných relaxačně-edukačních pobytů pro mladé ženy, které prodělaly rakovinu prsu, nebo jsou v léčbě.

 

V současné době připravujeme první relaxační víkendový pobyt pro mladé ženy s rakovinou prsu, který se bude konat 23. -  25. 11. 2012, v obci Rabyně na Slapech. Pokud máte mezi sebou ženu, o které si myslíte, že by ráda na pobyt přijela, prosíme o předání informací. Bližší informace o tomto pobytu můžete nalézt v příloze tohoto e-mailu nebo v novinkách na http://www.youngandcancer.cz/.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář