Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přednášky v roce 2015

20. 4. 2015

Od nového roku jsem udělala zatím šest přednášek na téma Prevence nádorového onemocnění prsu a nácvik techniky samovyšetření prsu na silikonové maketě". Tři přednášky pro kluby seniorů v Havířově a Dolních Datyních,  jedna přednáška studentům gymnázia v Bohumíně, další přednáška v klubu pro nevidomé a slabozraké v Havířově  a poslední pro občany neslyšící a nedoslýchavé v Ostravě. Tato poslední přednáška byla pro mně velmi zajímavá z toho pohledu, že  jsem poprvé dělala přednášku a měla  tlumočnici do znakové řeči.

Jsem moc ráda, že  všechny věkové skupiny a skupiny s různými handicapy mají zájem o prevenci nádorového onemocnění prsu. Děkuji všem za pozvání a věřím, že se další zájemci  o přednášku a informace najdou.

Domluvit přednášku si můžete na tel. čísle 732 146 500. u p. Marty Marčové

Na závěr doplním, že nejen  děláme přednášky, ale také edukujeme a učíme samovyšetření prsu každý rok při Dni zdraví a tak chci velmi poděkovat svým kolegyním Martě Mo., Evě Pa. a Šárce Či., které se aktivně podílely na těchto akcích v Havířově a také v Orlové.

V orlovské nemocnici nás také natočil orlovský Polar a pokud chcete shlédnout  video z této akce  dejte si do vyhledávače tento odkaz.

http://tvportaly.cz/orlova/36253-den-zdravi-nabidl-bezplatna-vysetreni-i-poradenstvi

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář