Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání v Liptovském Mikuláši

31. 7. 2011

Dne 25.7. - 28.7. jsem byla na soukromé návštěvě v Liptovském Mikuláši u svých známých. Předem jsem si domluvila schůzku s vedoucí klubu Venuša Dankou, že se sejdeme s několika kolegyněmi a popovídáme si.  Tak se stalo a dne 26.7. jsem se setkala v pizzerii Veronika s Dankou, účetní Marií, Martou a další Martou  která byla v létě u nás. Bohužel Elenka nemohla přijet, bydlí mimo Liptovský Mikuláš, ale zavolala a mluvily jsme spolu alespoň přes telefon. Setkání bylo velmi příjemné, bylo veselo a zjistila jsem, že máme podobný program, stejné radosti i starosti. Vedoucí Danku mrzelo , že nemohla v létě přijet s kolegyní k nám do Havířova a proto chce uskutečnit ještě letos na podzim setkání alespoň s několika děvčaty z našeho klubu. Pohovořily jsme o aktivitách které organizují, rekondičních pobytech, o zajišťování financí pro provoz atd.

Velmi jsme si rozuměly a zjistily jsme, že máme stejně dobrý kolektiv , že se jejich děvčata rády scházejí , i když jen  jednou měsíčně  tak jako my , s tím rozdílem, že my máme schůzky každý týden.

Máme v plánu alespoň jednou ročně uskutečnit jednu společnou akci abychom se více poznaly. Ikdyž první setkání už bylo u nás tak vedoucí jejich klubu by ráda pozvala několik našich děvčat k nim do Liptovského Mikuláše. Pokud se toto setkání podaří uskutečnit , tak je plánováno na konec října.

 

p1050242.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář