Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání se zástupci Venuše

1. 1. 2018

Letos jsme měly na Slovensku v Trenčianských Teplicích rekondiční pobyt a navrhly jsme kolegyním z Venuše, setkání s nimi. Myslely jsme si, že se setkáme ve větším počtu, když děvčata mají vlak zdrama, ale  asi to bylo pro ně  náročné.

Přesto jsme rády, že jsme se mohly setkat alespoň s Helenkou a Růženkou, které si udělaly čas a dokonce si zajistily i ubytování a tak jsme měly možnost s nimi pobýt déle.

Měly jsme tam také procedury - gratis  rašelinové obklady nebo oxygenoterapii, každý dle svého výběru.

Pak jsme měly masáže a na místě jsme si zařizovaly i termální bazén. Děkujeme našim sponzorům za finanční příspěvek na rehabilitaci, jinak bychom si procedury nemohly dopřát. 

Ve čtvrtek jsme si udělaly  celodenní výlet do Bojnic, ten se nám vydařil a počasí také, pršelo nám jen  jedno odpoledne a v noci  a pak bylo zase krásně.

Navštívily jsme také turecké lázně, kde průvodkyně pohovořila o vzniku, mohly jsme si vše prohlédnout a tanečnice nám předvedla turecký tanec.

Týden uběhl jako voda, kromě procedur, zde byly krásné procházky. Pod  našim penzionem je nádherný park se spoustou laviček, dále cvičební a posilovací stroje, pro děti průlezky atd. Centrum  Trenčianských Teplic je nádherné, navštívily jsme hotel PAX a restauraci v 6. patře s vyhlídkovou terasou a to právě díky znalosti Helenky a Růženky.  V neděli před odjezdem zde byl na náměstí koncert.

 V příštím roce budou rekondiční pobyty v Čechách a tak doufáme, že děvčata z Venuše vymyslí nějakou akci, kde bychom se mohly setkat.

Přejeme jim všem do Nového roku hlavně zdraví, spokojenost a pohodu.

Za všechny z INNY přeje Marta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář