Jdi na obsah Jdi na menu
 


INNA Havířov o.s. a Venuša Liptovský Mikuláš

21. 6. 2011

  Ve dnech 17.6. - 19.6.2011 se uskutečnilo setkání členů klubu INNA o.s. Havířov se zástupci klubu Venuša z Liptovského Mikuláše. Bohužel z původního počtu šesti členek nakonec do Havířova přijely jen dvě. Bylo nám to líto, ale Marta a Helenka nám to vynahradily. S Dankou , jejich vedoucí klubu jsem hovořila alespoň telefonem. Určitě se spolu sejdeme a popovídáme si.  

V pátek jsme je přivítaly na vlakovém nádraží, ubytovaly jsme je a po obědě jsme odjely za ostatními členkami našeho klubu k Ilonce domů, kde se konalo " smažení vaječiny". Atmosféra byla uvolněná, popovídaly jsme si, soutěžily jsme jako obvykle a potom jsme musely vydanou energii dodat  a čím jiným než výbornou smaženicí. 

V sobotu se konal průvod "Havířov v květech" , počasí se nám vydařilo a průvod byl krásný. K večeru jsme se sešly u nás a popovídaly si o všem možném a  prohlédly jsme si fotografie z různých našich akcí

V neděli jsme si šly ještě nafotit vítězné květinové obrazy, prošly jsme se po Havířově a odpoledne jsme návštěvu doprovodily k vlaku. Že naše děvčata si Helenku i Martu oblíbily, svědčí to, že je přišlo vyprovodit k vlaku celkem 6 děvčat. 

Těšíme se , že se zase s nimi setkáme a posíláme do Liptovského Mikuláše srdečné pozdravy.  

Fotografie jsou na http:/www.martajedna.rajce.net

p1050026.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář