Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájezd

3. 6. 2015

V úterý 2. června 2015 jsme vyrazili autobusem na výlet.

Začali jsme  exkurzí v Marlence ve Frýdku. Viděli jsme film o  historii firmy, zajímavé vyprávění  pana průvodce o počátcích  podnikání, shlédli jsme  provoz a byly nám zodpovězeny naše všetečné dotazy.

Kromě duševní potravy nám firma Marlenka připravila bohaté občerstvení , ochutnávku  jejich výrobků a k tomu výborné kafíčko. Děkujeme.

Po prohlídce provozu jsme měli možnost  nakoupit sladkosti nejen pro sebe , ale také pro naše blízké -  děti a vnoučata.

Počasí bylo skvělé, sluníčko svítilo a tak jsme přijeli do Frenštátu pod Radhoštěm, prohlédli si náměstíčko, v jídelně jsme  měli výborný oběd dle svého výběru a každý si přišel na své.

Samozřejmě, že jsme  oběd  spláchly pivem,  a procházkou jsme se vracely k autobusu, který nás odvezl pod skokanské můstky do "Areálu Jiřího Rašky". Měli jsme štěstí, začalo pršet, ale byla to jen malá přeháňka, nám to vyšlo, nezmokli  jsme.

Pak jsme pokračovali na Pustevny, kde jsme si užili sluníčka, procházek, každý dle své chuti. Viděly jsme  vyhořelou chatu Libušín a byly jsme  docela naměkko, protože  když jsme zde byly naposledy, tak jsme se právě zde občerstvily.

Každá z nás přispěla alespoň nějakou malou částkou do pokladny na opravu.

Zájezd se nám vydařil a už se těšíme na další. .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář