Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínka na jablíčkový den a poděkování sponzorům

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 se uskutečnil již pátý Jablíčkový den.

Jablíčkový den se nám vydařil, protože už od rána nádherně svítilo sluníčko a členky INNA z.s. Havířov s úsměvem rozdávaly jablíčka obyvatelům Havířova. Celkem se nás zapojilo 23 z celkového počtu 44.

Rozdaly jsme celkem 200 kg jablíček a přidávaly letáčky o zdravé životosprávě nejen od Europa Donny, ale také naše vlastní o důležitosti prevence a našich aktivitách. Polovinu jablíček nám sponzorsky věnoval pan ředitel Životických sadů a druhou polovinu jsme zakoupily za levnější cenu.

Tato akce je skvělá, veřejnost ji velmi oceňuje, ale poslední roky náročná pro naše členky i fyzicky náročná, protože věkový průměr od založení naší organizace je bohužel už o 21 let vyšší. Proto jsme se rozhodly že letošní pátý – jubilejní Jablíčkovým den bude poslední. Všem je to líto, ale musíme se navzájem respektovat a myslet také na své zdraví.

Kromě Jablíčkového dne jsme se zúčastnily jako každý rok i bohumínské akce Plaveme prsa, zde učíme ženy i muže technice samovyšetření prsu.

Velmi děkujeme všem za pomoc a dlouholetou spolupráci -  Životickým sadům, Alianci žen s rakovinou prsu, Magistrátu města Havířov a hlavně našim členkám za  skvěle odvedenou práci. 

Přejeme všem hodně zdraví do dalších let. 

Marta Marčová

INNA z. s. Havířov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář