Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trenčianské Teplice

17. 9. 2017

Letos jsme jely na druhý rekondiční pobyt do Trenčianských Teplic, v době od 4. - 11. 9. 2017.

Cestovaly jsme vlakem, což je  už pro nás dost náročné, ale přestupovaly jsme jen v Žilině a na nádraží v Trenčianské Teplé  pro nás přijel autobus a ten nás zavezl přímo k penzionu Venezia.

Majitelé se o nás po celou dobu perfektně starali, jídlo bylo vynikající - domácí a ochutnaly jsme i slovenské jídlo, např. tarhoňu. Ubytování bylo pěkné, čisté, na chodbě jsme měly i varnou konvici a ledničku. Na pokoji sociální zařízení i televizi.

Měly jsme tam také procedury - gratis  rašelinové obklady nebo oxygenoterapii, každý dle svého výběru.

Pak jsme měly masáže a na místě jsme si zařizovaly i termální bazén. Děkujeme našim sponzorům za finanční příspěvek na rehabilitaci, jinak bychom si procedury nemohly dopřát. 

Ve čtvrtek jsme si udělaly  celodenní výlet do Bojnic, ten se nám vydařil a počasí také, pršelo nám jen  jedno odpoledne a v noci  a pak bylo zase krásně.

Navštívily jsme také turecké lázně, kde průvodkyně pohovořila o vzniku, mohly jsme si vše prohlédnout a tanečnice nám předvedla turecký tanec.

Týden uběhl jako voda, kromě procedur, zde byly krásné procházky. Pod  našim penzionem je nádherný park se spoustou laviček, dále cvičební a posilovací stroje, pro děti průlezky atd. Centrum  Trenčianských Teplic je nádherné, navštívily jsme hotel PAX a restauraci v 6. patře s vyhlídkovou terasou. V neděli před odjezdem zde byl na náměstí koncert.

Moc se nám tam líbilo a  panu Polubňákovi jsme slíbily, že za dva roky  se opět uvidíme, protože na příští rok už máme  objednané dva rekondiční pobyty.

Doufám, že i děvčatům se tam líbilo a mohly by občas využít komentáře k příspěvku. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář