Jdi na obsah Jdi na menu
 


Správní rada 2017

14. 5. 2017

Dne 12. dubna  se konala správní rada, které jsem se  jako spoluzakladatelka zúčastníla, Celé odpoledne jsme  hodnotily akce, hovořily  o plánovaných akcích. Zástupkyně sekce "Neviditelné ženy" kladně zhodnotila  pobyt  v Luhačovicích, kterého se zúčastnilo 55 osob.

Z naší organizace se zúčastnily čtyři členky, Šárka, Jindřiška, Vlasta a Jitka. Podle nich to byl úžasný pobyt, kde se  dověděly spoustu informací a přestože jsou už po recidivách, tak se vyjádřily, že tyto informace se měly dovědět už při prvním onemocnění. Už se těší na další akci.

Pro ty, které neví co to "Neviditelné ženy" jsou, tak malé vysvětlení. Jsou to ženy, které po první léčbě nádorového onemocnění  znovu po x letech onemocněly znovu třeba po třech, 15 nebo 30 letech a prodělaly další léčbu. Jedna kolegyně prodělala po  první léčbě už 2 recidivy a je relativně  zdravá a v pohodě. Všechny mé kolegyně jsou nadále aktivní, pohodové  a plné optimismu.

Dále na Správní  radě  zhodnotila aktivity zástupkyně sekce  Bellis a hovořila o jejich plánech. Sekce Bellis sdružuje mladé onkologické pacientky ve věku od 18  do 40 let a připravuje pro ně různé  akce, program a ozdravné pobyty nejen pro ně ale také i pro  jejich rodinné příslušníky - manžely, partnery a také děti.

O všech akcích Aliance žen s rakovinou prsu a akcích Neviditelných žen či Bellis,  se můžete dovědět na stránkách Aliance žen s rakovinou prsu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář