Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sněm Ligy proti rakovině

13. 11. 2019

Ve dnech 22. - 23. října 2019 se uskutečnil pravidelný sněm LPR. Zúčastnily se předsedkyně a paní účetní.

Jako vždy, program byl úžasný,velmi zajímavý. Zhodnotili jsme  hlavní aktivity LPR, dále sbírku Českého dne proti rakovině, která byla za ta celá léta, co se pořádá, nejúspěšnějsí. Na účet LPR  bylo zasláno  něco přes 2 miliony Kč. Na co peníze půjdou se dočtete na stránkách LPR, a je tam přehled za každý rok.

Dále se hodnotily Putovní výstavy, které jsou určeny široké veřejnosti a jsou hlavně o prevenci nádorových onemocnění. Také zde  probíhají soutěže pro děti, dospělé a doprovodný program, který zajišťuje  město a příslušná onkologická organizace.

Dále paní primářka Aschermannová hovořila  o rekondičních pobytech , které LPR pořádá v Meziboří, Lázních Toušeň a v Rehabilitačním a onkologickém ústavu Na Pleši - u Mníšku pod Brdy. Dopolení program ukončila paní ředitelka LPR p. Mudr. Fridrichová, která hovořila o dlouhodobém programu Ligy proti rakovině.

Odpolední program byl náročný a hlavně zajímavý,  hovořila paní ombudsmanka MgA Kateřina Havelková o právech pacientů a lékařů. Pan RNDr  Jan Pokorný CSc hovořil o tom, jak je důležitá voda a rostliny a jak upravují klima. Nakonec jsme se zaposlouchali do povídání pana Petra Hory- Hořejše, který nám zajímavě přiblížil ordinace za císaře pána.

Druhý den jsme šli do divadla Karla Hackera, kde jsme shlédli zábavné představení tří herců " Upír ve sklepě". Bylo to skvělé a velmi jsme se pobavili. Pak už nás čekalo občerstvení a odjezd do svých domovů. Děkujeme za skvělou organizaci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář