Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smažení vaječiny

13. 6. 2015

Ve čtvrtek 11.6.2015 jsme měly akci "Smažení vaječiny" u Ilonky, která se o nás  každý rok perfektně stará. Ilonko moc děkujeme.

Sraz jsme měly na autobusovém nádraží a  některé z nás jely autobusem, některé přišly pěšky a sešlo se nás celkem 26 z celkového momentálního počtu 37 členek. 

Počasí bylo nádherné, sluníčko svítilo a tak jsme se mohly pobavit. Jedna kolegyně  nás vítala  štamprličkou, chystala se kávička, bylo napečeno, nejenom výborné buchty, ale také i vynikající zákusky, dále víno, pivo, limonády, zkrátka, kdo na co měl chuť. Abychom ale jen nejedly, tak nastal jako obvykle "čas soutěžení". Všechny jsme se s vervou zapojily, soutěžily v kuželkách, házení míče do koše, shazování kelímků, soutěžily kdo víc  hodí v šipkách, chytaly jsme rybičky a hrály petang.  Zábava byla úžasná. Potom nastalo vyhodnocení a rozdávání "velkých cen a medailí".

Zvítězila Lída D. , druhá byla  Olga K. a na třetím místě se umístila Bedřiška.

Všem se odpoledne líbilo a jako vždy jsme Ilonce pouze posnášely špinavé nádobí a nechaly ji všechno uklidit. Samozřejmě , že jsme se nabízely pomoc, ale nebylo nám to dovoleno.

Takže ještě jednou Ilonko a celá Tvoje rodinko děkujeme za krásné odpoledne.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář