Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smažení vaječiny 2012

1. 6. 2012

Včera dne 31.5.2012 jsme  opět po roce smažili u Ilonky na zahradě  vaječinu.

Nejenom, že se hostíme navzájem, bylo k ochutnání několik druhů buchet a dobrot, vínko, pivo i něco na desinfekci, mohl si každý vybrat podle chuti.

Samozřejmě jsme  nemohli  porušit tradici a opět jsme soutěžili  a to v šipkách, v hodu míčem do koše, chytání rybiček, házení do kelímků a v kuželkách. Nejlepší byli oceněni zlatými medailemi.

Počasí bylo výborné, vyšlo nám a zábava vynikající. Můžete se podívat na všechny fotky na rajčeti : martajedna.rajce.net    Prozatím přikládám 1 fotokoláž.

 

 

smazeni-vajeciny-2012.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Smažení vaječiny

(helyca@centrum.cz, 1. 6. 2012 22:08)

Setkání u Ilonky

Jak bylo včera?

(Helenka, 1. 6. 2012 18:34)

Setkání u Ilonky.
Je poslední květnový den.V odpoledních hodinách schylovalo se na déšť a tak přede mnou vyvstala otázka přímo hamletovská-„Jít či nejít“na dostaveníčko mých přítelkyň u Ilonky.Ale udělala jsem dobře,že jsem se překonala a zúčastnila se..V kruhu milých přítelkyň,s výbornou vaječinou,kterou na jedničku připravila Ilonka s Vlastou čas plynul jako voda.Nechyběly přímo Olympijské soutěže jako šípky,koš,petangue a taky olympijské medaile z „ryzího zlata“,kterými nás účastníky her, Ilonka odekorovala.Opouštěli jsme Ilončin ranč neradi,ale s dobrým pocitem,že čas,který je nám dán,jsme investovali dobře.
Za poskytnutý prostor-vřelý dík Ilonce a ostatním,kteří se na zorganizování podíleli a připravili pěkné odpoledne.
Zdraví Vás Hely.