Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slatinice 2016

25. 9. 2016

Náš pobyt se uskutečnil v době od 8. – 14. 9. 2016 a byly jsme ubytovány v nádherném prostředí Majorky. Po celou dobu pobytu jsme měly velmi horko teploty byly stále nad 30 stupňů.

Po příjezdu jsme se ubytovaly, některé z nás  musely čekat než se pokoje uklidí, ale to byla naše chyba, protože  jsme přijely dopoledne a nástupní hodina je až po obědě. Prošly jsme se po Slatinicích, zašly na oběd a pivečko, vybalovaly a odpočívaly po cestě. Pak byla večeře v lázních a snídaně jsme měli  v naší  hezké jídelně přímo v Majorce.

Procedury byly skvělé, denně bazén - v těch vedrech – to byl pro nás balzám. Nevýhodou bylo, že  jsme několikrát denně chodily do lázní ( 2 – 3 procedury a na večeři), což bylo pro některé naše starší členky dost náročné. V lázních lékař vyšel vstříc  naší Aničce a přesunul ji procedury do "Moravy". Škoda, že naše  Jiřinka nic neřekla a celý týden šlapala s berlemi do lázní a zpět. Ale nestěžovala si, vše zvládla.

Jídlo bylo velmi chutné, vybíraly jsme si ze tří jídel a obsluha perfektní.

Na druhou stranu tím, že jsme byly ubytovány v Majorce, jsme měly možnost, jako na každé rekondici se večer společně pobavit, což by v hotelu nešlo.

Hned ve čtvrtek nás přivítala  paní Kostelníková, hezky jsme si popovídaly a strávily jsme s ní krásný večer. V pátek jsme hrály na terase karty,  povídaly si, zpívaly a byla to skvělá  neplánovaná zábava.

Další den jsme měly společné posezení v  "Pekárně" , měly edukaci o "Stresu"  a  pokec.

Na pondělí jsme měly zapůjčenou jídelnu v Majorce, kde jsme si  udělaly " Pyžamovou módní přehlídku", poděkovaly jsme naší Majce za každodenní ranní cvičení, dostala čokoládovou medaili. Obě Marty Mo. a Ko. připravily  soutěž s balónky a byla velká legrace. Byl to pěkný večer, který se protáhl až do 22. hodiny.

Všem zaměstnancům Majorky a také  lázní  Balnea děkujeme za milé a vstřícné přijetí, skvělé služby a obzvlášť paní Ing. Pazderové a její kolegyni za  odvoz našich  kufrů z Olomouce do Slatinic. Děkujeme za zapůjčení jídelny a pekárny pro naše společně strávené večery. Moc se nám tam líbilo a rády v budoucnu zase přijedeme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář