Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shalom 2017

15. 5. 2017

Dne 13. dubna 2017 jsme se  zúčastnily úžasné akce "Shalom", kterou pro nás organizovala Aliance žen s rakovinou prsu spolu paní doktorkou Peterovou z Pražské židovské obce. Sraz jsme měly v Maiselově ulici v Praze před budovou pražské židovské obce. Setkalo se nás tam okolo 55 žen  z různých onkologických organizací z celé republiky

Nejdříve nás velmi mile přivítali a pak jsme se v super programu dověděly spoustu zajímavostí od pana MUDr. Jana Bohuslávka o tajích anestezie, o tom co se děje když usneme a proč je anestezie důležitá a navíc jaký  typ  je pro kterého pacienta vhodný.

​Potom nám paní doktorka Peterová řekla něco o židovské rodině, co je úkol ženy a muže. Poznaly jsme jejího nejstaršího syna, který je velmi příjemný muž a pobavil nás historkou ze svatby jeho nejmladší setry.

​Potom jsme měly  výborný košer oběd v restauraci a ochutnaly jsme  výborné placky.

Po obědě jsme měly volný program do 14.45 – individuální procházku po Starém Městě nebo možnost procházky se stručným výkladem  naší kamarádky Nadi Bílé . Bohužel my jsme měly jízdenky zakoupeny na 16 hodinu a tak jsme  nestihly křest knihy paní doktorky  Peterové  - Láska v mnoha proměnách" se známou herečkou paní Miriam Kantorkovou.

Děkujeme paní  doktorce Peterové  a Alianci žen za krásný zážitek.                    

-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář