Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání v Sezimově Ústí

28. 4. 2013

Ve dnech 24.4. - 27.4.2013 se uskutečnilo setkání onkologických organizací Aliance Praha v Sezimově Ústí. Byly jsme pozvány panem Michalem Navrátilem, vedoucím rekondičních pobytů OSČČK Hradec Králové.

Samozřejmě se akce zúčastnilo vedení Aliance v čele s paní ředitelkou Evou Knappovou a jejími spokupracovnicemi a projednaly jsme spoustu organizačních záležitostí jako je blížící se akce pod názvem Dokážeš to taky -  setkání  zástupců onko organizací na Karlštejně.

Součástí pobytu byly i zájezdy do Tábora, Písku, dle zájmu do Temelína, Klokot, Protivína do ZOO kde jsou jen krokodýli a plazi, a také výlet do Jindřichova Hradce Počasí nám moc přálo a pan Navrátil byl skvělý průvodce. Dokonce jsme se staly součástí komparsu   při natáčení pohádky v Táborském divadle  .

Zjistily jsme, že i rekondice  zde v Sezimově Ústí v hotelu Mas by mohla být skvělá. Je zde možnost procedur , cvičení a plavání v bazénu, uhličité koupele, oxygenoterapie a vynikající masáže. Personál v hotelu je úžasný, strava vynikající a pestrá dle vlastního výběru.

Pobyt byl skvělý, děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář