Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rock Therapy

23. 6. 2012

V zimě jsme byly osloveny vedoucí z klubu Onko Naděje paní Blaženou Monczkovou, zda bychom se s nimi zúčastnily akce Rock Therapy. Tato akce se už koná několik let  a část výtěžku jde vždy pro různě nemocné, tělesně postižené a letos  dostanou část výtěžku 3 členky onkologického klubu Naděje z Karviné. Příspěvek bude věnován na léky - enzymoterapii a nákup speciálních roštů  do postele, matrací a a speciálních polštářů .

Souhlasily jsme a dnes 23.6.2012 jsme jely s Jindřiškou  do Orlové do letního kina, kde  se se uskutečnil koncert Rock Therapy. Byla zde úžasná atmosféra, nejdříve nám dost vadila hlučná hudba, postupně jsme si zvykaly a nakonec jsme na chvíli seděly v publiku v úžasu a poslouchaly super rockerky - Spring Ladies, které úžasně hrály a sklízely velký aplaus.

Měly jsme zde i svůj stánek , kde jsme nabízely propagační materiály svých klubů, učily techniku samovyšetření prsu na maketě a prezentovaly své onkologické organizace. 

Zjistili jsme, že navenek tvrdí rockeři a rockerky jsou empatičtí a uvědomují si jak je pro onkologické pacienty každá pomoc důležitá a hlavně chtějí pomoci.

p1070504.jpg

p1070489.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář