Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekondiční pobyty 2017

8. 7. 2017

V letošním roce se nám nepodařilo zorganizovat rekondiční pobyt  celé skupiny a musely jsme se rozdělit do tří skupin. Bylo nám to líto.

První skupina 8 osob  odjížděla do Meziboří u Litvínova v pondělí 22. května, další skupina 6 osob odjížděla o den později 23. května do Sanatoria na Pleši. Po čtrnácti dnech nás  střídala Na Pleši další skupina 8 osob. Celkem tedy využilo rekondičního pobytu 22 osob.

Rekondiční pobyty jsou dotovány LPR, jsou pro onkologické pacienty levnější, pokud chce někdo jet  s doprovodem, lze to také, ale doprovod si hradí plnou cenu. Jezdíme na  pobyty rády, protože máme zde možnost využívat rehabilitační procedury, cvičení, společné  vycházky i  večerní zábavu  a více se poznáváme.

Počasí nám opět vyšlo, Na Pleši skoro nepršelo. Strava i procedury byly skvělé, personál vstřícný, dobře se o nás starali.

Na Pleši jsme  byly ubytovány v pokojích vedle oddělení, kde byly ubytováni pacienti. Většině  z nás nám to nevadilo, ale dvě kolegyně se vyjádřily že už by tam příště nejely. Myslím si ale, že si to  do příště rozmyslí, protože obzvlášť  Na Pleši je výborná strava a všichni se o nás  hezky starají.

V každém turnuse na Pleši nás navštívila dvakrát  paní primářka MUDr. Aschermannová s připravenou přednáškou a velice hezky jsme si popovídaly. Děkujeme všemu personálu od hlavní sestry počínaje až po  naše milé  a usměvavé pomocnice, které mám uklízely pokoje, Děkujeme také sanitářům, kteří nám  nesli kufry i panu řidiči, který nás vezl tam i zpět.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář