Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekondiční pobyt

14. 8. 2015

V době od 15.7. do 29.7. 2015 jsme absolvovaly rekondiční pobyt v Toušni, který organizovala Liga proti rakovině  Praha.

Lázně Toušeň jsou malé lázně nedaleko Prahy, kousek od Brandýsa nad Labem a Čelákovic, kde jsme často a rády vyjížděly na nákupy, do cukrárny, či za historií -  prohlídku zámku, kostelů atd.

Velmi se nám zde líbilo, hlavně z důvodu péče o nás a všechny klient, kteří byli toho času v lázních. Personál je velmi vstřícný, procedury byly perfektní a to bylo pro nás velmi důležité. Zaslaly jsme  poděkování s tím, že se určitě zde po čase vrátíme.

Přímo v Toušni - lázních je malý parčík, ráno zde byly nádherné procházky, v té době totižzde  byla obrovská vedra a tady bylo velmi příjemně.  Také v altánku se výborně sedělo ve stínu i během dne i po večeři a dobře jsme se zde bavily.

Před lázněmi byl krásný velký park, kterým jsme prošly až k Labi, procházely  jsme se často až k soutoku  Labe s Jizerou. Byly zde nejen velmi příjemné procházky, ale některé kolegyně se v Labi  i koupaly, další kolegyně si v lázních půjčovala kolo a využívala upravené cyklostezky a zvyšovala svou kondici. 

Přijela se za námi podívat paní MUDr. Aschermannová a byla ráda, že se nám zde líbí. Pár fotek uvidíte na rajčeti: martajedna.rajce.net

Takže zdravíme všechny v lázních Toušeň, děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář