Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekondiční pobyt v Lednici

20. 6. 2014

Rekondiční pobyt v Lednici se nám vydařil.

Zúčastnilo se ho 19 žen, byly jsme ubytovány v Penzionu Lednice v pokojích se sociálním zařízením. K dispozici jsme měly velkou vybavenou kuchyň s lednicemi, mikrovlnou troubou, varnými konvicemi, toustovačem, plynovým sporákem a nádobím. Ve velké jídelně jsme měly TV a večerní  programy a soutěže.

Děkujeme paní Misařové, která se o penzion a nás výborně  starala.

Díky sponzorům Havířovské Teplárenské Společnosti a.s. Havířov od které jsme obdržely finanční příspěvek, jsme si mohly dovolit objednat balíček procedur v lázních a využít i bazén. Mnohokrát děkujeme za příspěvek. Musíme poděkovat personálu v lázních za péči o nás, paní Kalců se kterou jsme pobyt zařizovaly a také paní recepční, která nám vždy dobře poradila.

Počasí bylo nádherné a tak jsme využily i prohlídky zámku v Lednici, vyjely si lodí po Dyji k Minaretu, většina z nás vystoupala těch 102 schodů a pokochala se krásným výhledem do okolí. Zorganizovaly jsme si také výlet do Mikulova, Valtic i Břeclavi, navštívily zámky, prohlédly parky. Byl to náš první rekondiční pobyt na Jižní Moravě a moc se nám všude líbilo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář