Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekondice v Meziboří 2016

26. 6. 2016

 

Rekondiční pobyt v Meziboří se konal od 6. – 17. Června 2016 v sanatoriu Shönbach- Paracelsus.

Pobytu se zúčastnilo 19 osob, ale do kolektivu jsme přijali paní Jarku , která přijela do Meziboří sama  a po celou dobu pobytu ráda plnila náš program.

Každé ráno byla rozcvička na zahradě sanatoria, kterou vedla rehabilitační pracovnice Andrea a s ní jsme měli každou středu po obědě posezení, kdejsme si povídaly o důležitosti  zdravého životního stylu a radila nám jaké cviky nám pomohou k vylepšení naší kondice, dle  našich potíží s páteří.

Po snídani jsme měli  procedury dle doporučení lékaře, jodové koupele, perličky, masáže, parafín, elektroléčbu, magnetoterapii atd. Po obědě jsme měli odpolední klid a pak jsme vyrážely dle domluvy na výšlapy po okolí Meziboří a do Litvínova nebo na výlety do Duchcova, Mostu, Jáchymova a přes víkend i na delší výlety do Děčína.

Večery jsme  trávily nejen společně, ale i  různě dle zájmu hraním karet, díváním na TV, povídáním, posezením venku i večerními procházkami. Závěrečný večírek byl s předtančením, děkujeme Jitce a Bedřišce za skvělý úvod, dobře jsme se bavily.

Počasí nám přálo a  protože byla vedra, tak jsme uvítaly i bouřku a občasné přeháňky.

Děkujeme nejen Lize proti rakovině, ale halvně  všem zaměstnancům sanatoria za milé přijetí a příjemný pobyt.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář