Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekondice 2019

14. 9. 2019

Letošní druhý rekondiční pobyt se uskutečnil ve dnech od 4.9. do 11.9. 2019 v Trenčianských Teplicích. Byly jsme opět ubytovány ve vile Venezia. Majitelé nás mile přivítali skleničkou vína a popřáli nám příjemný pobyt.

Každé ráno, kromě dvou dnů kdy pršelo, jsme cvičiily v parku na posilovacích strojích, což bylo výborné a velmi příjemné, protože už od rána bylo docela teplo. Strava byla domácí a chutnalo nám. Měli jsme dvě procedury gratis a možnost nechat si udělat masáže za svou úhradu, a to některé z nás využily a pochvalovaly si příjemného pana maséra. Dvakrát jsme měly odpoledne termální bazén, což bylo velmi příjemné. Každý dem jsme měly procházky, samozřejmě se to neobešlo bez "různých nákupů" a občerstvení. Po večerech byla společná zábava, vtípky, povídání i zpěv, také jsme si zahrály karty. Fotky i videa jsou na rajčeti: http://martajedna.rajce.net

Setkaly jsme se s kamarádkami z družební organizace Venuša z Liptovského Mikuláše, které přijely do Trenčianských Teplic na víkendový pobyt a my jsme je pozvaly na posezení v sobotu večer, k nám do Venezie. Bylo to velmi příjemné setkání, s některými z nich se vídáme  častěji. Připravily jsme si pro ně drobné dárečky s logem naší organizace , nákupní tašky a propisovací tužky a malé občerstvení. Samozřejmě, jako vždy, děvčata přišla také s dárečky, které nás potěšily. Krásně jsme si popovídaly, navzájem se poznaly a potom padly i návrhy na společný rekondiční pobyt. Tak uvidíme.

Den před odjezdem se některé z nás rozhodly jet na výlet do Trenčína. Počasí bylo nádherné , vyšlapaly jsme i na hrad, prošly se po náměstí, poseděly venku a po zásluze jsme se i občerstvily, navštívily jsme i čajovnu, kde se nám líbilo. Bylo to nádherné odpoledne.

Rekondice se nám vydařila, děkujeme za příjemný pobyt, vstřícnost, výborné jídlo a obsluhu.

Samozřejmě musíme poděkovat i sponzorům, kteří nám finančně přispěli a my jsme se tak mohly zpříjemnit pobyt a  zajistit si  termální bazén,  a načerpat energii v příjemném prostředí.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář