Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rej čarodějnic 2012

30. 4. 2012

   Český svaz žen pořádal jako každý rok akci 

" Rej čarodějnic "

 

 

Za náš klub jsem se zúčastnila jen já s Evou a její maminkou, kterou musím pochválit, protože ve svých 84 letech trasu zvládla bez větších problémů.

 

Dnes byl nádherný den, bylo vedro, naštěstí pofukoval teplý vítr a náš průvod šel pokud se dalo ve stínu. Vyrazily jsme od Bambina a šli ulicí po Stromovce až na Čertovy kameny /park za bývalou  restaurací Lučina/. Tam jsme si odpočinuly, pak zatančily a vracely jsme se jako tradičně po hlavní třídě až na náměstí ke kyvadlu, kde jsme si udělaly menší přestávku a pak pokračovaly zpět k Bambinu.

 

Cestou jsme vzbuzovaly pozornost, dětem a mládeži  jsme rozdávaly bonbony - hady, jak jinak než hygienicky - ze sáčku  je čarodějnice vytahovala kolíčkem na prádlo. Kromě toho dostávaly děti  omalovánky s motivem čarodějnic. Dospěláci dostávali zázračný lektvar na posilnění. Často jsme  se zájemci fotografovaly.                                                                                                                                                                                Bylo veselo, po příchodu zpět na základnu jsme se rády občerstvily  čepovaným pivem, Věřte, že to bylo zasloužené. Děvčata ze svazu žen měla napečené i buchty a záviny a tak jsme doplnily i spálené kalorie. Jen škoda, že od nás z klubu jsme tam byly jen my dvě.

 

Hlásíme předem : příští rok jdeme zase, doufám, že půjdete s námi.

 

p1060850.jpg

 

Na ostatní fotky se můžete podívat na : http://martajedna.rajce.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář