Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regionální setkání

14. 7. 2013

Ve čtvrtek 11.7.2013 se uskutečnilo v Centru volnočasových aktivit  už třetí regionální setkání onkologických organizací, setkali se zde zástupci organizací INNA o.s. Havířov s kolegyněmi z Amazonek Ostrava, Klubu Marie Třinec, Naděje Karviná, Niké Krnov, Profit 12 Bohumín , nezúčastnily se organizace z Frýdku a z Opavy.

Velmi si ceníme toho, že na naše setkání si udělala čas a přijela z Prahy paní ředitelka Aliance žen s rakovinou prsu paní Eva Knappová. Bylo nám líto že pozvaný zástupce z Magistrátu z Havířova se naši  akce nezúčastnil.  

Protože naši prioritou je sdružování a zábava, celý program byl v této atmosféře. Vystoupil folklórní soubor "Havířovské babky", které nám zazpívaly a zarecitovaly básničky v místním slezském nářečí. Datyňské amatérské divadlo nám zahrálo svou scénku "Zastávka", toto amatérské divadlo se snaží rovněž  o udržení místního nářečí.  Pohovořily jsme o tom, jak se nám daří a co se nám za poslední rok podařilo v organizacích  uskutečnit. Nakonec jsme si zahrály zábavnou hru Tombola, popovídaly si v menších skupinkách a protože se počasí velmi vylepšilo, vyzkoušely jsme si na zahradě Centra volnočasových aktivit i zabudované posilovací stroje, které tam máme díky Magistrátu města Havířov a sponzorům. Celý program se kolegyním líbil, což nás potěšilo.

Na závěr bych chtěla touto cestou poděkovat  našim sponzorům,  firmě Janestav za finanční příspěvek, firmě  Erpeko a Magistrátu města Havířov za materiální pomoc. Děkujeme.

Zároveň jsme si domluvily setkání koncem roku u kolegyň v Třinci, kde budeme plánovat další společné setkání.

 

 Doufáme, že i naši paní ředitelce se u nás líbilo a že se příští rok zase uvidíme.

p1090704.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář