Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regionální setkání 2016

25. 9. 2016

Ve čtvrtek jsme se  my tři Marty a Bedřiška zúčastnily každoročního setkání onkologických klubů, tentokrát ve Frýdku. Majka se na poslední chvíli odhlásila a už jsme nesehnaly  náhradu. Je to škoda, bylo nás pozváno celkem 5 zástupců. 

Děvčata měla vše skvěle připraveno, přivítala nás  občerstvením, a po zahájení jsme si popovídaly o tom co děláme a co se nám vydařilo, kam jezdíme na rekondice, je to vždy  skvělá atmosféra a nejenom, že si sdělujeme  své dojmy, tak si navzájem radíme.

Po občerstvení jsme měly zdarma  prohlídku zámku, mimochodem je nádherný, kdo tam  nebyl, vřele doporučuji. Navíc je  vzámku expozice dřevořezeb a jsou tam nádherné exponáty ze dřeva.

Poté jsme se  přemístily do  Místku do restaurace "Lidový dům" , tam jsme se naobědvaly a poté  nás navštívil  pan poslanec Jiří Carbol a společně jsme si popovídali. Čekali jsme na vystoupení  folklórního souboru "Ostravička" , ale tady se vloudila chybička, vedení souboru si popletlo datum a tak jsme se postupně loučily a my jsme ještě stihly  naši klubovou schůzku v Havířově a naše děvčata byla velmi překvapená.

Děkujemeděvčatům za milé přietí, úžasnou atmosféru a krásně  strávený den.

Zdravíme všechny ve Frýdku. Marta Ma.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář