Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny 2017

17. 9. 2017

Letošní léto bylo parné, teploty vysoké a tak naplánované vycházky byly zkomplikovány, protože se v tom vedru nedalo jít dlouho, a tak jsme  na místa občerstvení dojely busem a kousek jsme se  prošly. Důležité bylo občerstvení, pitný režim a společné povídání a družná zábava.

Vsrpnu jsme měly naplánovaný zájezd do Vizovic, který se uskutečnil a nejdříve jsme  navštívily Vizovickou likérku, kde už na nás čekali.

Nejdříve jsme shlédli film, průvodkyně nám po dobu prohlídky hezky povídala a před prohlídkou provozu  jsme se posilnily ochutnávkou medové slivovice a na závěr jsme dostaly ještě dvě ochutnávky. Moc nám chutnalo a tak  jsme ve firemním obchodě hodně a výborně nakoupily.

Potom jsme jely do centra Vizovic, každý se občerstvil podle svého a ve 14.hodin jsme měly objednanou prohlídku zámku. Mimochodem je nádherný, kdo tam ještě nebyl tak doporučuji návštěvu.

Na zpáteční cestě jsme se zastavily  na občerstvení  v restauraci U lamy. Tam jsme si mohly prohlédnout retro exponáty ze 60.tých let minulého století, od motorek, oblečení, hraček, vybavení domácností atd.

Nejvíce jsme se pobavily na zahradě, kde jsme mohly vidět "zábavu dospělých lam" , i mladé lamy a mohly jsme si je pohladit a vyfotit.

Všem se tam líbilo, bohužel na občerstení jsme musely déle čekat, přestože jsem tři dny před výletem hlásila příjezd autobusu se 40 osobami.Vedení totiž neposílilo obsluhu a dvě pracovnice nestíhaly, jedna čepovala piva  prodávala občerstvení a inkasovala a druhá připravovala jídla. 

Moc mě zamrzelo, když jedna  kolegyně mi nevybíravým způsobem vyčetla " co jsem to vybrala za zastávku"  a ona musela čekat . Bohužel, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí, ale nemyslím si, že to byla moje chyba. Příští rok dám  své kolegyni za úkol zorganizovat zájezd, aby si to vyzkoušela.

Nakonec jsme šťastně a bezpečně přijely domů a co nevidět budeme plánovat  další zájezd.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář