Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděbrady

12. 6. 2013

První letošní rekondiční pobyt se uskutečnil začátkem června v Poděbradech v hotelu Junior.. Máme na něho jen hezké vzpomínky.

Přijely jsme do Poděbrad v sobotu a pršelo celý den, navečer přestalo a tak jsme vyrazily na vycházku po centru lázní. V neděli pak pršelo celý den, ale nám to nevadilo, udělaly jsme si zábavný program a bylo veselo. V dalších dnech už nepršelo a počasí bylo čím dál lepší a koncem týdne bylo parné letní počasí. Procházely jsme se, chodily krmit kačenky k Labi, dokonce ve čtvrtek  začal jezdit vláček a tak jsme se  skoro všechny vydaly na výlet k soutoku Labe s Cidlinou. Večery, pokud jsme nebyly venku  jsme trávily společně, hrály jsme bingo, uskutečnily  jsme  turnaj v kartách a společenských hrách, povídaly vtipy a bylo zase veselo. Musíme poděkovat i paní masérce, která se starala o naši tělesnou schránku a dělala výborné masáže. Také jsme byly v hotelu Felicitas plavat v bazénu a využily i vířivku. Také jsme nezapomněly navštívit Modrý salónek v Hotelu Zámek.

V pátek  jsme se projely lodí po Labi a večer jsme trávily na Zámku v Poděbradech, protože začaly Poděbradské slavnosti průvodem  Jiřího z Poděbrad , který se vydal  se svou družinou po kolonádě až k  hodinám, kde se konaly  souboje rytířů a dále program pokračoval na zámku , kde jsme viděly i dobové tance. V sobotu byl program od rána až do večera.

Samozřejmě nám studenti,  Cyril a Hanka , kteří nás celý týden obsluhovali , připravili slavnostní večeři na rozloučenou  a my jsme jim poděkovali za opravdu příjemný pobyt.

Rekondiční pobyt  zde můžeme jenom doporučit, personál hotelu je velmi vstřícný a paní vedoucí nám ve všem vycházela vstříc. Děkujeme

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář