Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples klubů seniorů

11. 3. 2019

Plesová sezóna

nám „přinesla“ další tradiční PLES KLUBŮ SENIORŮ  města Havířova, ve společenském sále Sportovního areálu  TJ DEPOS Horní Suchá, na který se v našem klubu vždy těšíme. Konal se ve čtvrtek, 28. 2. 2019, poslední den v únoru, jako kdyby se chtěl rozloučit se zimou. 

Z INNY nás bylo osm, které jsme měly o plesání zájem.  Bohužel, chřipková epidemie některým z nás plesové radovánky nedovolila. Na poslední chvíli jsme musely zabezpečit  náhradnice. A nebyly jsme jediný klub, kterým onemocněli členové. I když byly absence, i tak se plesu zúčastnilo přes 200 lidí. Letošní ples byl sociálním oddělením magistrátu ve spolupráci s Klubem důchodců už rutinně vychytaný. Tentokrát bylo i ze soc. oddělení zapojeno víc zaměstnankyň. Při  vstupu do sálu nás přivítaly hezky naaranžované stoly s pohoštěním a obrovská  tombola, vystavená  na jevišti. Tentokrát provázela celý program nová konferenciérka, která hned na začátku představila hosty z magistrátu a ti ples pozdravili a tím i zahájili. V předtančení  nás potěšilo vystoupení  dětí Gymnastika M+E Havířov a cvičenek Maniak aerobik Ivany Kožmínové. K tanci hrálo Duo Elton, podávala se chutná večeře a fungoval štědrý bar. Vrcholem plesu byla bohatá tombola se 102 cenami a navíc i cenami útěchy. Vše pomáhala rychle  roznášet i šikovná hosteska z magistrátu. Náš stůl vyhrál 6 hezkých cen, jako např. láhev Becherovky, štangle Uheráku, nebo glukoměr, poukaz na pohonné hmoty v ceně 1000,- Kč, či hedvábné ručně malované šátky anebo  kávu a čokoládu aj..  Z toho 5 výherních čísel bylo na vstupenkách pro INNU. To bylo veselí a výskání! 

Atmosféra plesu byla přátelská a příjemná. Lidé se tu většinou znají  a umí se hezky bavit. Je samozřejmostí, že všemu předcházela pečlivá příprava akce pracovnicemi ze sociálního oddělení Magistrátu v Havířově s Klubem seniorů města.

Děkujeme. 

Eva Pa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář