Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plaveme prsa 2019

16. 10. 2019

Každý rok se zúčastňujeme akce "Aliance žen s rakovinou prsu" pod názvem" Plaveme prsa" v Bohumíně, kam nás vedoucí klubu Profit12 paní Zdenka Cichá každý rok zve a celý program organizuje  se svými členkami.

Při této příležitosti tam  s Evou zajišťujeme edukace na téma "Prevence nádorového onemocnění prsu" a učíme veřejnost techniku samovyšetření prsu. Rozdáváme letáčky a zároveň diskutujeme o preveci.

Vždy je připraven krásný program, zahajuje se ukázkou plaveckých stylů, které předvádí členové reprezentačního týmu ČR, letos to byl Aleš Babiš. A při písni - hymny Aliance žen "Znovu se zrodit" - účastníci plavou na podporu prevence nádorových onemocnění. Pravidelně zde vystupují mažoretky souboru"Radost Impuls", které vždy potěší. Samozřejmě se pravidelně setkáváme s panem primátorem Bohumína, panem Petrem Víchou a bývalým ředitelem bohumínské nemocnice panem Dr. Balcárkem. Oba pánové  jsou velmi příjemní a nápomocni při akcích na prevenci nádorových onemocnění, nejen prsu. Zároveň organizátorům a soutěžícím předávají dárky a děkují za spolupráci. 

Po skončení akce  v aquaparku, jsme se občerstvili a povídali jsme si v klubu Profit 12, paní Cichá nám všem ještě jednou poděkovala za spolupráci. Byl to krásný den a fotky jsou umístěny na rajčeti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář