Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plánované akce

14. 2. 2016

Další akce, které v 1. pololetí chystáme:

Dne 17. února máme turnaj v šipkách, sraz od 14.30 - 15.00 hodin v restauraci naproti Jitřenky. Šipky a ceny zajištěny. Přijďte s dobrou náladou.

26. února divadelní představení Těšínského divadla

Dne 3. března  se koná  "Ples  seniorů " v Suché, který zajišťuje Magistrát města  Havířova pro seniorské kluby. Z našeho klubu se zúčastní osm kamarádek. Přejeme příjemnou zábavu.

31. března se uskuteční Výroční schůze k 19. výročí založení naší organizace INNA z.s. Havířov. Začátek v 15.00 hodin. Příprava od 14. hodiny.

14. dubna jedeme na exkurzi na letiště Leoše Janáčka do Mošnova, bohužel nemůžeme vzít  všechny zájemce, jen členy klubu a to ještě ne všechny, protože je tam povoleno pouze 30 osob.

21. dubna budeme mít  Oslavu Jubilantů za 1. pololetí 2016. V prvním pololetí tohoto roku máme celkem 7 jubilantů.

Na dubem plánujeme ještě  jednu návštěvu do divadla do Ostravy.

Na  první květnový den se chystáme do Kotulovy dřevjanky, chodíme tam každý rok na zahájení provozu právě 1. máje a na program, který tam je připraven a shlédneme ukázku různých řemesel.

Český den proti rakovině - Květinkový den bude 11. května 2016, je to jako vždy druhá  středa v měsíci  a budeme nabízet žluté květinky, právě teď už začíná organizace.

Koncem května plánujeme zájezd na Slovensko, vše bude  upřesněno v dubnu.

V červnu nás čeká rekondiční pobyt s Ligou proti rakovině do Meziboří u Litvínova. Už se těšíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář