Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava 20. výročí INNA z.s. Havířov dne 30.3.2017

7. 4. 2017

Ve čtvrtek 30. března jsme slavili 20. výročí naší organizace INNA z.s. Havířov.

Většina pozvaných hostů přišla, což nás potěšilo a oslava začala písní Petra Rajcherta a Daniela Hádla  "Znovu se zrodit" , kterou napsali pro Alianci žen s rakovinou prsu a pro všechny onkologické pacienty. Vedoucí  klubu paní Marta Marčová přivítala přítomné a popřáli jsme si do dalších  dnů hlavně zdraví a hodně elánu při našich aktivitách,

Slavnostní ráz  našemu  odpoledni daly  žákyně ZUŠ Bohuslava Martinů z Havířova Maruška  Malíková a Maruška Nezdařilová spolu s paní učitelkou  Pavlínou Nierostkovou. Zahrály nám krásné a veselé melodie na housle a flétnu. Děkujeme.

Potom  přítomní shlédli prezentaci o činnosti naší organizace  a mohli se vyjádřit k naší práci. Poděkovali jsme  našim příznivcům, spolupracovníkům a hlavně sponzorům za  podporu, kterou nám věnují poslední léta. Také my jsme je  obdarovaly květinami a drobnými dárečky, které jsme si připravily,  i dárečky  z Magistrátu. 

Vedoucí klubu poděkovala za dvacetiletou spolupráci  paní Iloně Rumlové,která je je jednou ze spoluzakladatelek. Místo první předsedkyně organizace  , která už bohužel , tak jako spousta  našich kamarádek už není mezi námi, jsme květinami poděkovali  její dceři  paní Gábině Tekenošové. Také já jsem dostala květiny nejen od kolegyň z klubu, ale také od paní ředitelky  Ligy proti rakovině a od děvčat z družební  organizace Venuša z Liptovského Mikuláše, které také přijaly naše pozvání, a kromě květin jsme dostaly krásnou  as kvalitní  láhev s gravírovaným věnováním. Od paní ředitelky Aliance jsme dostaly pamětní  krystal s logem Aliance. Doslova šok jsme měly z dárku našich sponzorů z fa Best- Grain - finančního příspěvku ve výši 50.000,- Kč. Přestože už finance máme na účtu,  tak tomu nemůžeme uvěřit.  Mnohokrát děkujeme a smysluplně využijeme. Na závěr jsme měly občerstvení a musely jsme se pomalu rozloučit, protože hosté odjížděli domů. Děkujeme jim za  návštěvu a podporu, a  těšíme se, že se spolu zase setkáme. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář