Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ocenění ve zdravotní oblasti

1. 7. 2019

Tak se náš klub letos dočkal toho, že mezi osobnostmi roku 2018 za město Havířov byla oceněna i naše předsedkyně Marta Ma. a to v oboru sociální a zdravotní oblasti za dlouhodobou obětavou pomoc onkologickým pacientkám a za  odborné zásluhy v oblasti prevence rakoviny prsu. 

Ocenění předávalo vedení města. Bohatý program provázeli a účinkovali Kateřina Steinerová a Roman Vojtek. Hlavní bod programu byla slovenská  hudební skupina "No Name", dále tanečníci "Pole Dance" a akrobatické duo "Arte Levite". Několik členek našeho klubu také na této akci nechyběly.

  A celý klub naší Martě  do další takové činnosti přeje hodně elánu a hlavně zdraví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář