Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mosty u Jablunkova

16. 10. 2019

V tomto roce jsme uskutečnily tři rekondiční pobyty, dva týdenní a jeden třídenní, právě v Mostech u Jablunkova, kde jsme byly už podruhé. Pan majitel František se o nás skvěle staral, po celou dobu pobytu.

Stylově nás přivítal, snažil se nám po celou dobu pobytu vyjít vstříc. Ubytování bylo pěkné, všude bylo čisto a snídaně i večeře byly chutné a vydatné. Měly jsme k dispozici kávovar, kafe - čaj, k tomu během dne  bábovku, nikdo tedy nemusel mít hlad. .

Když jsme přijely, občerstvily se, tak jsme se vydaly na procházku až hotelu Grúň, počasí bylo ten den nejhezčí. Další den se hodně ochladilo, foukal velký vítr, na procházku to moc nebylo. Když jsme měly jít do centra Mostu u Jablunkova na oběd, raději jsme jely busem tam i zpět. Během dne i povečerech jsme se velmi dobře bavily, nejen různými historkami, vtipy, ale také jsme hráli karty a bylo veselo. Poslední den nám od noci pršelo, ale před odjezdem přestalo a tak jsme zpět cestovaly příjemně. Škoda, že počasí už nebylo stabilní, mohly jsme využít více procházek do okolí. Přesto jsme byly velmi spokojené a děkujeme majitelům za vstřícnost a pohodu.

Doufám, že se zase někdy zase setkáme. Fotky  jsou na rajčeti: www.martajedna.rajce.net 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář