Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konference Ligy proti rakovině

1. 7. 2019

Výroční konference LPR Praha

Každý rok se účastníme konference LPR, vždy se těšíme na důležité informace, různé přednášky, a hlavně na to, že se máme možnost setkat se zástupkyněmi ostatních onkologických klubů z celé České republiky a popovídat si. 

Kromě zhodnocení aktivit, hospodaření a finanční uzávěrky  se hovořilo o organizaci „23. Českého dne proti rakovině“, kdy opět druhou středu v květnu 15. 5. 2019 budeme nabízet žluté květinky, tentokrát starorůžové barvy, a letáčky o důležitosti prevence plicních nádorů. Máme objednaných 8000 květinek, a budeme se snažit spolu s našimi příznivci je prodat. Výtěžek sbírky zasíláme na účet LPR. Na webových stránkách Ligy si můžete přečíst na co všechno peníze ze sbírky jdou. 

 Děkujeme všem, kteří nám budou pomáhat, hlavně studentům středních škol, našim příznivcům a samozřejmě my samy se také do akce zapojujeme. Pokud nepotkáte studenty na ulici, přijďte do Společenského domu Reneta, kde máme centrum, jsme zde už od 8.30 hodin a budeme zde až do podvečera. Zde si můžete květinky zakoupit.

Dále se na konferenci hovořilo o Rekondičních pobytech, které organizuje Liga proti rakovině a přispívá na ně onkologickým pacientům. Letos jsou opět v Meziboří u Litvínova, od nás tam jede 11 členek, dále jsou organizovány v  „Rehabilitačním a onkologickém sanatoriu Na Pleši“, u Mníšku pod Brdy a třetí rekondice je v „Lázních Toušeň“.

Zde je kontakt na paní Birkovou, která přijímá přihlášky, už je pouze pár volných míst. Pacienti po onkologické léčbě se mohou hlásit na emailu birkova@lpr.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář