Jdi na obsah Jdi na menu
 


Každoroční akce "Vaječina" a reference k rekondičním pobytům

19. 6. 2018

Opět je tady naše oblíbená akce "smažení vaječiny". Letos 14.6. jsme se sešli výjimečně v restauraci "U Duba" v Albrechticích, kde jsme se nechaly obsloužit jejich usmaženou vaječinou. Nebyla tak bohatá a rozmanitá, jak si ji vždycky ukuchtíme sami v domácím prostředí u Ilonky, ale vše napravil výborný chléb, dobré pivečko, vídenská káva a nějaké půlečky. Zábava byla v plném proudu, hlavně, když jsme si navzájem sdělovaly zážitky z rekondičních pobytů.

Přibližně polovina byla od 21.5. do 1.6. 2018 v Meziboří, tam se hlavně výrazně zlepšila strava, což bylo vždycky velkou bolestí pobytu. A když si to hlavně pochvalovala naše věhlasná kuchařka Majka, tak se na to můžeme spolehnout a v příštím roce bude o tuto rekondici velký zájem, dle sdělení členek klubu.

Rekondiční pobyt v Poděbradech  v době od 1.6. do 8.6., kterého se zúčastnil zbytek členek klubu, nám zpočátku  trošku pokazila jedna ze dvou masérek, ale nakonec se vše urovnalo a všichni byly spokojeni. Hlavně nám přálo počasí, tak jsme všechno využily, jak koupání v jezeře, tak procházky po kolonádě, veselé oslavy Jiřího z Poděbrad v historických kostýmech, návštívily jsme  Kolín a krásný kostel sv. Bartoloměje, koupaly se také v krytém bazénu, večer byly tanečky a karty. A samozřejmě klasika -  nákupy.

Tak snad v příštím roce, pokud nám a hlavně Ilonce zdraví dovolí, si "smaženici" uděláme v přírodě a hlavně mě osobně chybělo soutěžení v různých sportovních disciplínách a ty ceny útěchy. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář