Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení plánu práce 2017

1. 1. 2018

Program aktivit onkologické organizace INNA z. s.  Havířov byl opět jako každý rok velmi bohatý.

Většina akcí se uskutečňuje pravidelně jako kulturně společenské akce, turistické – vycházky, oslavy jubilantů, ukončení roku, předsilvestrovská vycházka a zájezdy.  Také pravidelně organizujeme „Smažení vaječiny“ se sportovním odpolednem.  

Kromě těchto menších akcí organizujeme rekondiční pobyty ať už s Ligou proti rakovině – letos pobyt na Pleši - čtrnáctidenní, pak Meziboří – dvanáctidenní.

Samy jsme organizovaly týdenní rekondiční pobyt v Trenčianských Teplicích.  Využily jsme této cesty a setkaly se zástupkyněmi onkologické organizace Venuša z Liptovského Mikuláše, se kterými máme družbu.  Pobyly s námi dva dny, pohovořily jsme spolu o dalších akcích.

Dále spolupracujeme s Ligou proti rakovině, účastníme se Sněmu LPR na jaře a potom Výroční konference na podzim. Program je zajímavý, vždy s e zajímavými přednáškami a zábavou.

Spolupracujeme také s Aliancí žen s rakovinou prsu a zástupci všech onkologických klubů z celé republiky se setkávají dvakrát do roka. Máme také zajištěn výborný program a zábavu.

Marta s Evou dělají každý rok přednášky na téma „Prevence nádorových onemocnění a samovyšetření prsu   na školách a v různých klubech. klubech.

Spolupracujeme s onkologickými organizacemi v regionu, pravidelně se setkáváme a připravujeme pro zástupce klubů skvělý program. Letos jsme byly v Bohumíně.

Organizujeme Český den proti rakovině v Havířově, výtěžek jde na účet LPR.  Bohumínská organizace pořádá pravidelně Děkovný koncert s programem a zástupci klubů jsou vždy pozváni.

V rámci akce Aliance“ Plaveme prsa“, děláme v Bohumíně edukace – na téma samovyšetření prsu a v Havířově organizujeme „Jablíčkový den“.

O akcích informujeme na webu, ve čtvrtletním zpravodaji.

Na hodně akcí potřebujeme finance a ty získáváme buď z dotace města Havířova, ale nejvíce od sponzorů, bez nich bychom nemohly organizovat rekondiční pobyty s rehabilitacemi. Děkujeme Magistrátu, manželům Marešovým z firmy Best Grain, Havířovské teplárenské společnosti, panu Pecovi z JP Kovo a Ing. Petru Vaškovi, panu řediteli ze Sadů Životice a nesmíme zapomenout na Alianci žen s rakovinou prsu a Ligu proti rakovině.

Všem děkujeme za pomoc a spolupráci a přejeme jim hodně pracovních i osobních úspěchů v Novém roce 2018 a doufáme v další spolupráci. Všem členkám přeji hodně draví, pohodu a ať se ještě dlouho ve zdraví setkáváme v prostorách našeho klubu v Centru volnočasových aktivit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář