Jdi na obsah Jdi na menu
 


Czenstochova

8. 10. 2014

 

dscn5761.jpg

Aliance žen s rakovinou prsu Praha a onkologická organizace  Marie Třinec zorganizovaly zájezd do Polska pro zástupce všech onkologických organizací z celé republiky.

 

Protože z onkologických organizací z Čech byl malý zájem, tak nakonec z naši organizace INNA o.s. Havířov nás jelo jedenáct. Počasí bylo úžasné, nejdříve jsme jely na ubytování do školícího střediska ve Zlotem Potoku. Cestou jsme se zastavily podívat na zříceninu hradu Olsztyn, prošly jsme se a nakonec občerstvily. Pak jsme jely na místo ubytování a ještě před večeří jsme stihly hodinovou procházku po okolí.

Po večeři jsme se setkaly i s  děvčaty z polských klubů z Těšína i Bialska a také  s paní ředitelkou Evou Knappovou, která se také účastnila  zájezdu a povídala nám o zajímavostech a akcích Aliance žen s rakovinou prsu a pustila nám novou hymnu Aliance.

Hudbu složil pan Petr Rajchrt, moderátor a náš příznivec.

Další den jsme po vydatné snídani vyjely do Czenstochové. Zde bylo procesí  a mše a v tento den  se zde sjely  zástupci všech onkologických organizací z celého Polska, z naši republiky a také z Irska a Kanady. Kostel byl úžasný, počasí nádherné, prošly jsme křížovou cestu a nakonec jsme  se občerstvily. Odpoledne jsme odjížděly spokojeně domů. Už se těšíme na příští rok.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář