Jdi na obsah Jdi na menu
 


„ Mezinárodní setkání „

8. 11. 2013

Mezinárodní setkání „ onkologických klubů na hranicích Slovenska, České republiky a Polska.

Zní to nadneseně, ale je to fakt.  

 

Po příjezdu na Hrčavu se velká skupina ze 43 účastníků vydala na pěší tůru na Trojmezí, malá skupinka se vydala do lesa na houby. Všichni jsme byli úspěšní a spokojení.

Na Trojmezí jsme si prohlédli hraniční kameny, pokochali přírodou, udělali pár snímků  a vydali se zpět na Hrčavu přes Polsko. Příjemná zastávka byla v polské hospůdce „Na stykuavířova jsme vyje„.

Společné setkání jsme měli v restauraci „ Pod javorem“ na Hrčavě.  Ve víru objímání, výměn dárků a focení se rozpoutala následně bohatá debata u stolu, hlavně mezi členkami obou výborů. Vzájemné poznávání některých „nových tváří“ vystřídala při dobrém pivku výměna zkušeností v klubové činnosti a pak přišly i konkrétní návrhy na společná setkání v budoucnu, kde z české strany padl návrh na společnou rekondici v lázních „Lúčky„ na Slovensku.

Po obědě jsme společně navštívily dřevěný historický kostel Cyrila a Metoděje,  vyslechli si výklad rodáka pana Vojkovského o historii kostela až po dnešní dny. Při odpolední kávě jsme si pochutnali na koláčcích které napekla Majka Janáková , ekonomka klubu Venuša.

Byl to nádherný, příjemně strávený den. Eva P.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář